Jdi na obsah Jdi na menu

TFP Focení

TFP FOTOGRAFOVÁNÍ ZDARMA 

Formou TFP fotím zájemce, kteří lahodí mému oku a mysli, respektive se hodí do mého portfolia.

Formou TFP nejčastěji fotím zájemce, kteří mají dobrý nápad na styl focení, portréty, glamour a akty. Specializuji se na fotky s lidmi, kteří nemají žádné zkušenosti s focením, se začátečnicemi s nemodelkami a samozřejmě i s modelkami, fotím pro zábavu a pro radost, proto možnost focení ZDARMA.

Máte možnost objednat  vizážistku a fotomakeup.

Chci spolupracovat s lidmi, kteří i TFP fotografování, které dělám zdarma, myslí vážně. Abychom dosáhli vzájemné spokojenosti.

Pro ty co nevědí, co znamená zkratka TFP navštivte tuto stráku: Co TFP obnáší

Po TFP focení budete mít k dispozici náhledy na www.mufoto.cz chráněné heslem, fotografie pro prezentaci však vyberu sám. Neupravené fotografie nepředávám, obdržíte pouze výsledné upravené fotografie, které budou mít obě strany k dispozici ke zveřejnění a pro jakýkoliv druh prezentace na webu či k tisku a to po 5-ti kusech ve velkém rozlišení pro tisk a rozlišení pro web (Facebook atd.) TFP ZDARMA JE POUZE PRO JEDNOTLIVCE - Párové a ostatní focení dle aktuálního ceníku.

Fotografie intimního charakteru nezveřejňuji bez souhlasu modelky. 

Každá další upravená fotografie nad rámec TFP focení za 100 Kč *(při využití služeb vizážistky každá další upravená fotografie 50 Kč). Upravené fotografie, které vyberu, posílám elektronickou formou do 7 - 14 dnů od focení dle množství objednávek. Vzhledem k novele Občanského zákoníku 2014 bude k dispozici Smlouva o pořízení fotografií, popř. Smlouva o dílo nebo Dohoda o provedení práce. a po dohodě i tištěná podoba fotografií dle zvoleného formátu a cen fotolabu.

Zájemci o Fotografování prosím čtěte pečlivě tento text, a potom pište na email mufoto@centrum.cznebo využijte Rezervaci termínu on-line a potřebné informace zadejte do poznámky.

Do předmětu napište TFP FOTO.

Do emailu uveďte prosím:

  • Jméno a příjmení
  • Telefoní číslo
  • Adresu
  • Rok narození a rodné číslo
  • Vaši představu o fotkách (styl, prostředí, kostýmy, rekvizity...)
  • Vaše časové možnosti
  • Současnou fotografii postava a portrét (v jakékoliv kvalitě třeba z mobilu) nebo odkaz na Facebook apod,
  • Kde chcete fotit (ateiér, exteriér, váš návrh na místo)
  • Vizážistka  a fotomakeup za 400 Kč (ANO/NE) 

Po té se dohodneme na pevném termínu fotografování. 

Věk ani postava není pro můj výběr rozhodující, jen akt a glamour fotím pouze modelky starší 18-ti let !!!

 

Focení trvá cca 1-2 hodiny a je ZDARMA. Je možné si připlatit i náročnější líčení dle vlastních představ, nápadů a kreativity.

Ukázka proč u TFP a u jakéhokoliv jiného fotografování doporučuji spolupráci s vizážistkou. Snažíme se zachovat přirozený vzhled bez přehnaných retuší, samozřejmě dáváme prostor i kreativitě a vašim nápadům... (ukázkové proměny jsou fotografie bez jakýchkoliv úprav v PC).

1619391_10201478350661173_2079347883_n.jpg

POKUD CHCETE FOTIT MIMO VESELÍ NAD MORAVOU

ÚČTUJI SI DOPRAVU 5 Kč/Km

Prohlášení o ochraně osobních údajů: Vaše osobní údaje vámi zaslané jsou určené pouze pro dokumentaci, případné dohodě o dílo nebo provedení práce, smlouvě o autorských právech nebo model release (smouva o pořízení fotografií). V žádném případě vaše osobní údaje neposkytuju třetím osobám.

Statistiky

Online: 2
Celkem: 2268325
Měsíc: 11874
Den: 301